Sms půjčky bez registračního poplatku 1 kč ihned na účet

Každému z nás se občas může stát, že mu chybí pár tisíc korun, které potřebuji nutně půjčit. V poslední době je pro takové lidi nabídka úvěrů široká a oni si tak mohou vybrat z množství nabídek nejen od bank, ale také z nebankovního sektoru. Právě tam jsou totiž dostupné tzv. SMS půjčky, které jsou určeny pro krátkodobé využití.

Finská SMS půjčka

SMS půjčka je typ menšího úvěru, který využívají lidé například tehdy, když si potřebují půjčit peníze do výplaty, na týden nebo dva.

Stačí jim většinou jen pár tisíc a tak je navýšení, tedy úrok, vyjde pouze na pár stovek korun.

SMS půjčky se dají využít i ve větší míře. Dostupné jsou někdy úvěry až do 15 000 Kč (bez nutnosti dokládání výše příjmu) a doba splatnosti bývá někdy i 5-6 týdnů. Zde už jsou ale poplatky za půjčení těchto finančních prostředků samozřejmě vyšší.

Půjčka bez poplatku 1 Kč

Mnoho poskytovatelů nabízí výhodné SMS půjčky, ovšem ne každý vám půjčí bez poplatku předem. Některé nebankovní společnosti vyžadují předem zaplatit 1 Kč nebo 1 haléř převodem na účet pro ověření toho, že jste vlastníkem daného účtu.

Jednou z úvěrových firem, která vám půjčí i bez nutnosti platit registrační poplatek je Perfect Money. Jejich SMS půjčky bez registračního poplatku jsou dostupné v hodnotě od 1000 až do 5000 kč takřka každému.

K získání jejich půjčky vám totiž stačí jen občanka, emailová adresa a bankovní konto. Není třeba dokládání příjmů, ručení či nějaká forma zástavy. Pro nové klienty je navíc připravena první půjčka úplně zdarma.

Jaké jsou úroky?

Úrokové sazby u dalších půjček se liší podle toho, jakou dobu splatnosti si zvolíte. V případě půjčky na týden je úrok 10 procent, při 14ti denní splatnosti 17 % a pokud si půjčíte na 3 týdny pak přeplatíte 24 % z půjčené částky.

Příspěvek byl publikován v rubrice Finanční služby. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.