Youngprimitive rozšiřují nabídku o legíny

Youngprimitive není třeba znalcům alternativní módy. Sympatická česká značka, za kterou stojí moře kreativity Filipa a Jitky, si jako podzimní novinku připravila něco pro krásné dívčí nohy. Ano, pokud jste chtěli legíny od značky s leteckým modelářem ve znaku, nadešel váš čas.

Právě teď můžete vybírat ze čtyř různobarevných provedení. Legíny se svou barevností drží stávajících trendů a typicky vyniknou v šedi většiny našich měst. Elastické provedení dá vyniknout nohám většiny velikostí i tvarů.

Tisk na legínách je vytvořen technologií sublimace na lehký, odolný a na dotek velmi příjemný materiál, který budete vnímat jako druhou kůži, v létě chladí, v zimě hřeje.

Jako u všech kousků oblečení značky Youngprimitive se i u legín jedná o početně omezenou edici. Pokud vás tedy legíny zaujaly, svou objednávku neodkládejte. Výměnou za necelých osm set korun dostanete originální kus módy, v němž zaručeně nepotkáte ve svém okolí davy. A to se u módy cení.

Příspěvek byl publikován v rubrice Oblečení a móda se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.