TP-Link uvádí nový switch TL-SF1024M s 24 porty

Společnost TP-Link přichází na trh s novým switchem s označením TL-SF1024M, který je určen pro využití hlavně v segmentu malých a středních firem.

Novinka je vybavena 24 porty RJ45 s rychlostí 10/100 Mbit/s a automatickou negociací. Porty navíc nabízejí podporu funkce Auto MDI/MDIX, což znamená, že je jedno, zda připojíte křížený nebo nekřížený kabel. Vysoká propustnost switche je umožněna plnou rychlostí filtrování a předávání paketů. V plně duplexním režimu je tok dat řízen podle standardu IEEE 802.3x, v režimu poloduplexním jsou pak využívány aplikace na principu back pressure (informování vysílajícího zařízení o tom, že je síť přetížená).

TP-Link při tvorbě switche TL-SF1024M myslel i na ekologii, a to integrací nejnovějších technologií sloužících k úspoře energie. Díky tomu je možné významným způsobem zvýšit kapacitu sítě, aniž by se přitom nějak výrazně zvýšily náklady na provoz. Technologie řízení spotřeby v reálném čase přizpůsobuje výkon stavu připojení i délce kabelu. Díky tomu lze energetické nároky snížit až o 67 %.

Příspěvek byl publikován v rubrice Počítače se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.