Přípravek proti vypadávání vlasů

Vypadávající vlasy jsou problémem nejednoho muže. Zvláště existují určitá období, kdy je to opravdu vidět a nedá se s tím nic moc dělat. Ne každému sluší být ostříhaný na krátko. Přece s tím musí jít něco dělat. Vždyť jsme v 21. století.

Věda nějaké pokroky samozřejmě učinila. Problém je v tom, že se nejedná o zrovna nejlevnější metody. Kůry je navíc nutné pravidelně opakovat, aby bylo dosaženo nějakého přijatelného efektu. Naštěstí čím více se do toho investuje, tím je možné i výsledné produkty zlevňovat.

Takže kde momentálně jsme, aby to nějak vůbec šlo a nezrujnovalo nás to. Základem je samozřejmě prevence. Momentálně jsme na úrovni, kdy je možné vypadávání vlasů natolik zpomalit, že vzhledem k našemu stárnutí je to řekněme dostatečné.

Jenomže samotné samovolné vypadávání vlasů není jediný problém. S tím jak si nasazujeme čepici, anebo se jen sprchujeme jsou vlasy také namáhány. Je potřeba tak posílit i jejich odolnost.

No a do třetice tu máme ještě obnovu. Tady zatím není dosaženo až takové účinnosti, jak by bylo ideální, ale chlapy znáte to, každý vlas se počítá, tak proč to nepodpořit.

Společnosti Andropharmia se tyto prvky podařilo skloubit dohromady a vytvořit produkt, který je dostatečně účinný a zároveň není extrémně drahý. Výsledkem je přijatelný kompromis, který při správném užívání má slušný potenciál vypadávání vlasů zpomalit natolik, že o ně nepřijdete během několika let, ale spíše desítek let. Není to sice výhra na plné čáře, ale minimálně tím získáte čas, než vymyslí něco nového.

Takže pokud chcete získat čas zkuste přípravek Andropharmia Hair.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Zdraví a krása. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.