Internet na doma

Internet na doma – od koho vzít?

Připojení k internetu je v dnešní době nezbytný. Používáme v mnoha oblastech lidské činnosti, ať už pro práci, či pro volný čas. Proto je nezbytné pro mnoho z nás mít neustálou možnost připojení k internetu. Nabídka předních poskytovatelů internetu je značná a neustále se mění, proto není vůbec jednoduché udržet si přehled o jednotlivých nabídkách internetových poskytovatelů. Jsme doslova zaplaveni reklamními kampaněmi, což nám stěžuje racionálně vybrat si ten nejlepší internet na doma.

Projekt pripojto.cz je srovnávačem a agregátorem nabídek všech předních poskytovatelů na českém internetu. Jednoduše si vyberte z nabídek hlavních operátorů nabídku s nejpřívětivějším poměrem ceny a výkonu. Pokud si nejste jisti, která z nabídek je pro vás ideální, stačí zaslat číslo a operátor s vámi vše milerád probere. Pro základní přehled si ovšem vysvětlíme základní termíny, které vám rozhodování ulehčí.

Wifi internet na doma

Wi-fi je technologie, která umožňuje bezdrátový přenos internetového signálu. Díky tomu, že se internet přenáší vzduchem může dojít k občasným výpadkům signálu, což je jedna z nevýhod této technologie. Umožňuje však pohodlné napojení více přístrojů v domácnosti bez problémů. V dnešní době je ovšem už mnohem zvyklejší pořídit si ADSL, či VDSL internet a pomocí modemu šířit Wi-Fi signál po celé domácnosti.

 

VDSL internet na doma

VDSL je pokročilejší technologie umožňující vyšší přenosovou rychlost, než-li klasický ADSL internet. Jedná se o technologického nástupce této technologie. Internet je přenášen kabelem, který se z modemu napevno připojí k PC. Pomocí modemu lze následně vysílat signál do celé domácnosti a tak se na tento internet na doma může bez obtíží  napojit celá rodina.

 

A jakého operátora si vybrat?

Naše nabídka internetu je rozsáhlá. Vybrat si můžete z nabídky mnoha operátorů, doporučujeme hledět na množství připojených zařízení. Samozřejmě záleží taktéž na tom, kolik členů domácnosti bude internet zatěžovat. Máte-li v rodině náruživého fotografa, který se se svými fotografiemi rád chlubí na internetu, je jasné že bude síť víc zatížená. Zašlete telefonní číslo na webu pripojto a sjednejte si nejlepší možný internet.

Příspěvek byl publikován v rubrice Počítače se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.