Pod značkou TrueCam představena další kamera do auta

Pod značkou TrueCam byla představena další kamera do auta, která nese modelové označení A5 Pro WiFi. Na českém trhu ji distribuuje firma elem6.

Novinka je vybavena nejnovějším typem čipu, který dle výrobce přináší realistické syté barvy s vysokou ostrostí záznamu. Oproti předchůdcům je A5 Pro WiFi – jak už ostatně její název napovídá – vybavena integrovaným Wi-Fi modulem pro jednodušší práci se záznamy a jejich bezdrátový přenos mezi kamerou a například smartphonem, na němž je pořízená videa ihned možno editovat.

K dispozici jsou také funkce typu parkovacího režimu či video timelapse (časosběrného videa), jimiž je vybaven také předchozí model TrueCam A6. Kromě toho je součástí balení také GPS modul, který umí detekovat rychlostní radary v celé Evropě, přísavný držák, nabíječka do auta či kartička pro instalaci kamery na předním skle vozidla.

Kamera TrueCam A5 Pro WiFi nabízí také funkci tachometr, která se zobrazuje na displeji jako spořič obrazovky a zobrazuje aktuální rychlost i vzdálenost k nejbližšímu radaru.

Příspěvek byl publikován v rubrice Auto-moto, Elektro, Komerční články se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.