Nakupte radosti pro své ratolesti!

Milujete, když mají děti radost? Dětské oči se vždycky rozzáří, když vidí houpačku. Houpačky patří mezi nejoblíbenější atrakce dětí. Proto není náhodou, že na pískovištích nebo v parcích jsou vždy obsazené.

Jak však ukojit dětskou vášeň, když přijde zima a vše je pokryto sněhem? Navštivte e-shop společnosti VEKAFUN a udělejte radost svému děťátku. Naleznete zde unikátní promyšlenou houpačku do dveří.

Houpat se dá i doma

Máme pro vás perfektní tip na vánoční dárek, který udělá vašim dětem ohromnou radost. Využijte houpačku do dveří, která je z nezávadného materiálu a je normovaná. Jištění je pomocí silných lan, a tak na případné pády můžete okamžitě zapomenout. Houpačky do dveří mají nosnost až 20 kg, a proto si vaše ratolest bude v houpačce užívat několik let.

Krmení se zábavou

Když nastane čas krmení, tak některé děti začnou stávkovat. Nakrmit takového malého nezbedníka pak bývá velký problém. A co udělat z času krmení zábavu? Dopřejte si dětskou jídelní židličku. U ní oceníte unikátní otočný mechanismus a dítě v ní bude mít nadstandardní komfort. Vaše dítko si tak bude myslet, že vždy papá na jiném místě. Jaké další přednosti má dětská jídelní židlička? Je designově dokonalá a v každé jídelně se bude krásně vyjímat.

Příspěvek byl publikován v rubrice eshopy. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.