Společnost DECRO BZENEC

Pokud potřebujete nová plastová okna či dveře nebo si chcete doma zařídit zimní zahradu, je tu společnost DECRO BZENEC. Tato firma působí na trhu již od roku 1995. Provádí výrobu, montáž či samostatný prodej plastových oken a dveří, které jsou zhotoveny z kvalitních německých profilových systémů TROCAL.

Na webových stránkách firmy http://www.decrobzenec.com/ si můžete prohlédnout široký sortiment plastových a hliníkových oken a dveří, včetně detailních popisů každého produktu. Najdete zde i užitečné návody a rady, jak postupovat hned od začátku – od výběru oken až po jejich údržbu.

Pro zákazníky je možnost vyplnit online poptávku pomocí serveru DECRO software Klaes, kde si přehledně vyberete tvar oken či dveří, typ systému, rozměry, dekor a uvedete, kam zboží chcete montovat a zda je to novostavba či rekonstrukce stávající nemovitosti. Dále uvedete i práce, které od firmy budete požadovat navíc, poptávku odešlete a pracovníci společnosti Vám pošlou cenovou nabídku.

Navíc tato firma disponuje vlastní dopravou po celé ČR i SR a v případě zájmu lze provádět i větší zakázky.
Jako plus je DECRO BZENEC zapojena do programu Zelená úsporám, který se zaměřuje především na investování do energetických úspor při rekonstrukcích i v novostavbách. Společnost má v tomto programu zapsánu celou řadu výrobků včetně zateplovacích systémů.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům a zahrada. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.