Dva týdny do výplaty a na účtu 0? Tak jsem si výhodně půjčili na náhlý výdaj.

Před časem se mi na autě dva týdny před výplatou uletěly rozvody. Hned jak mi to mechanik řekl, hned jsem viděl, jak budu dva týdny jen na rohlících.  Dlouho jsem na internetu hledal, zda nějaká banka peníze nepůjčuje jen na měsíc nebo méně, bohužel vše co jsem našel bylo absolutně nevýhodné. Později jsem narazil na firmu fastfin.cz, kteří nabízí rychlé půjčky, první půjčku dokonce nabízí zdarma.

Když jsem otevřel jejich stránky, na první pohled mě zaujal ceník v přehledné tabulce, v které jsem viděl, kolik si chci půjčit a kolik zaplatím. Jak jsem již zmiňoval, první půjčku jsem měl zdarma, ale pro příště absolutně úžasná věc. Dokonce si lze půjčit klidně 5 tisíc na 28 dní a vrátit opět jen 5 tisíc. Kdo jiný Vám v dnešní době peníze takhle bez problému půjčí?

Co mě ale vyděsilo bylo, že vše probíhá online, říkají tomu takzvaná online půjčka, naštěstí je na jejich internetových stránkách instruktážní video a velmi dobře popsaný návod, vše mi zabralo jen pár minut a na můj vkus dost rychle jsem měl peníze k dispozici. Půjčky  standardně schvalují do 60 ti minut.

Jak píši, rychlá půjčka zdarma samé výhody… Jak jsem se dočetl, o půjčku si mohu příště v případě nouze zažádat i po telefonu, stačí poslat SMS a je to. Navíc, pokud se mi to nehodí, mohu si půjčku prodloužit, stačí pouze poslat předem stanovený poplatek dle ceníku a je to, půjčka se prodlouží sama a nepotřebuji další schvalování.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Finanční služby. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.