Nová nabídka INTERNET CZ: sdružené balíčky cloudových služeb

Společnost INTERNET CZ, jež u nás provozuje značku FORPSI, nabízí svým zákazníkům za atraktivní ceny balíčky služeb Cloud Object Storage.

Jde o balíčky služeb pro cloudové ukládání dat, jež jsou určeny především firemním uživatelům. Nabídka nicméně není omezena na konkrétní typ uživatele a přístup umožňuje jak s využitím protokolu S3, tak pomocí běžnějšího FTP (i se zabezpečenou verzí TLS). Důsledkem toho je výrazné rozšíření kompatibility s různými koncovými zařízeními.

Cloud Object Storage je flexibilní nabídka, jež staví na IaaS modelu (Infrastruktura jako služba). Ta nabízí možnost tvorby a správy prakticky neomezeného počtu různých úložišť, kam mohou být uživateli nahrávána a sdílena data různých typů.

Balíček služeb je možno platit ve dvou různých variantách – buď v modelu pay-per-use (na základě reálného využití) nebo formou tarifních balíčků. Příkladem budiž prostor 1 TB s downloadem 10 TB a neomezeným uploadem za 725 Kč bez DPH/měsíc. Balíček 10 TB prostoru pak pořídíte za 5 725 Kč bez daně. U první varianty pak INTERNET CZ zaplatíte 0,0175 Kč za hodinu bez DPH a 12,50 Kč bez DPH za stažených 10 GB dat.

Příspěvek byl publikován v rubrice Počítače se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.