All about eyes od Clinique

Pečujte o své oči díky kosmetické řadě All about eyes od značky Clinique. Clinique All about eyes patří ke špičce v kosmetice pro péči o oči a jejich okolí. Odstraňte své kruhy pod očima, oteklé oči či vrásky kolem očí. Clinique All about eyes nabízí ucelené řešení pro vaše oči.

Clinique All about eyes krém

Krém z řady All about eyes od značky Clinique vyniká svojí schopností redukovat vrásky kolem očí, otoky a kruhy pod očima. Dodává též pleti kolem očí mladistvý vzhled a celkově hydratuje a zklidňuje pleť kolem očí.

Tento krém je doporučováno aplikovat dvakrát denně – ráno a večer.

Clinique All about eyes – sérum

Pro co nejlepší účinek se doporučuje krém All about Eyes kombinovat ještě s dalším produktem z řady All about eyes – s očním sérem, jež je vhodné jako podklad pod make up a lze jej aplikovat kromě rána a večera, též v průběhu dne (rychle se vstřebá). Sérum All about Eyes dodá svěžest vašim očím na 24 hodin.

Proč oční sérum Clinique?

Oční sérum z řady All about eyes je doporučováno dermatology a kosmetickými salony též díky svému složení, jež je bohaté na antioxidanty a obsahuje např. kofein nebo vitamíny. Díky tomuto unikátnímu složení nabude vaše pokožka svěžího dojmu.

Aplikovat toto sérum lze jedině integrovanou kuličkou. Stačí přejet od jednoho koutku, směrem k druhému koutku oka. Vždy směrem od nosu.

Čím je kosmetika Clinique specifická?

Clinique kosmetika je specifická svým nejdůkladnějším systémem na testování kosmetiky na světě. Každý produkt značky Clinique, tedy i produkty z řady All about eyes neprochází 3 testy ap, ale přímo 7200 testy. Pro co nejobjektivnější výsledek testů se testuje v 12 městech USA a to vždy na 600 dobrovolnících.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zdraví a krása se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.