Originální a vtipná trička

Baví tě být středem pozornosti ve svém okolí? Chceš dát najevo svůj vytříbený vkus, názor nebo jen chceš reagovat na běžné životní události? Zkus to třeba originálním tričkem s potiskem.


Na našem webu zabavnatrika.cz nalezneš ty nejlepší zábavná trička z českých eshopů. Vybíráme to, co se prodává a to, co lidé žádají. Trička jsou vyrobena ze 100% bavlny. Přírodních trvanlivých a zdravotně nezávadných materiálů.

Na co se můžeš těšit?

Nejprodávanější je tričko ukážeš mi kozičky a pro dámy ukážeš mi pindíka. Jedná se o kreslené meme postavičky se slzami v očích, které žadoní o jediné, chtějí ukázat kozičky nebo pindíka kolemjdoucích. V těsném závěsu je krvavé tričko I am Fine s velkou krvavou skvrnou na boku. Jen kousek za nimi je oblíbené meme tričko Trollface s obličejem, který se stal ve světě meme doslova legendou.
Mezí mé favority patří tričko Game Over se obrázkem svatebčanů. Myslím si, že není třeba vysvětlovat co tato kombinace znamená. Druhým favoritem je tričko Antistress points s vyobrazenými dlaněmi na prsou. Pokud si jej oblékne žena, rázem dostává pointa tohoto trička zcela nové rozměry.
V současné době probíhá akce, kdy při objednávce nad 1 200 Kč neplatíte poštovné. Domluvte se svými kamarády a objednejte si rovnou sérii nebo překvap své přátele a objednej jim tričko přímo ty. Jen ty vybereš to, co vystihuje tvé přátele.

Příspěvek byl publikován v rubrice Oblečení a móda se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.