Ověřené svářečky nejvyšší jakosti

Zajímáte se o svařování? Nebo se svářením dokonce živíte? Tak to určitě potřebujete profesionální techniku a nářadí, kterou seženete v e-shopu czNARADI společnosti Pavel Šrůt. Poskytujeme vám profesionální CO2 svářečky od českého výrobce Kühtreiber Třebíč. Dále u nás naleznete další potřebné vybavení, bez kterého se v práci neobjedete. Vyberte si i vy z naší nabídky. Zboží vám dodáme po celé ČR ZDARMA! Díky nám vám půjde práce od ruky.

Na české svářečky se můžete spolehnout

Děláme vše pro spokojenost našich zákazníků. Doporučujeme vám proto svářecí invertor z naší nabídky. Je od renomovaného tuzemského výrobce Kühtreiber, který zaručuje vysokou kvalitu celého stroje. Oceníte i dlouhou životnost a bezporuchový provoz. Objednejte si svářecí invertor ještě dnes!

Dodáváme vám i digitální třífázovou invertorovou svářečku. Jedná se o novou generaci svářeček, která disponuje malými rozměry a novým řídícím systémem. Díky němu se můžete spolehnout na optimální svařovací charakteristiku i při těch nejtěžších podmínkách. Třífázová invertorová svářečka je to pravé pro vás!

Nezapomínejte ani na ochranu

Když pracujete, tak musíte myslet i na svou ochranu. U sváření to platí zejména, protože při něm vzniká intenzivní světlo, které vám může popálit i rohovku na oku. Zvolte proto samostmívací svářecí kukly. Díky nim ochráníte své oči, a tak budete moci pracovat bez problémů.

Příspěvek byl publikován v rubrice eshopy. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.