Pořádná matrace – základ zdravého spánku

Základem zdravého spánku je správně zvolená matrace – s kvalitní matrací nebudou při spaní vaše záda trpět a vy se vyspíte opravdu příjemně. Společnost Sleep Centrum vám nabízí široký výběr různých druhů matrací předních evropských výrobců (PerDormire, Tempur, Vegas), které vám zaručí nejlepší kvalitu.

Matrace, která splní vaše očekávání

Při volbě té pravé matrace záleží na vašich požadavcích a očekáváních, které od matrace máte. Velké oblibě se těší matrace z PUR pěny, které jsou díky své lehkosti a příznivé ceně ekonomickým řešením. Rychleji se však opotřebovávají a mají nižší vzdušnost. Alternativou jsou matrace ze studené pěny, které se vyznačují větší vzdušností, trvanlivostí a dobrou tvarovou stálostí.

Matrace ze studené pěny jsou vhodným řešením také pro alergiky, podobně jako latexové matrace, které mají navíc i skvělé ortopedické vlastnosti. Pro ty, kteří myslí při výběru matrace na přírodu a životní prostředí , jsou tou nejlepší možností matrace z BIO pěny.

Užijte si klidný spánek

Zákazníci, kteří touží po klidném spánku s minimálním otáčením těla a po kvalitním odpočinku, jistě ocení sendvičovou matraci z líné pěny. Kromě pěnových matrací vám nabízí Sleep Centrum i klasické pružinové matrace, které jsou vhodné spíše pro občasné přespání. Tyto matrace jsou oblíbené kvůli své vzdušnosti a cenové dostupnosti.

Zajímavou variantou jsou v neposlední řadě taštičkové matrace, které vás osloví především svou velkou vzdušností, díky které se hodí do starších domů a vlhčího prostředí, a velké trvanlivosti. Taštičkové matrace jsou ideálním řešením také pro manželské postele – ve dvoulůžkovém provedení vám matrace zajistí minimální přenos vlnění a tak i klidnější a nerušený spánek.

Udělejte něco pro zdraví vašich zad a osvěžující spánek a navštivte prodejnu Sleep Centrum v Praze 5, kde si v široké nabídce matrací prvotřídní kvality nepochybně vyberete podle vašich představ.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům a zahrada. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.