Zpětný leasing – jak vám může pomoct?

Pro všechny podnikatele, kteří se potýkají s finančními problémy a okamžitou potřebou peněz, je tu naštěstí rychlé a efektivní řešení – zpětný leasing. Společnost Nova Leasing má bohaté zkušenosti s poskytováním zpětného leasingu a je pravým profesionálem ve svém oboru, o čemž vypovídají i četné pozitivní recenze klientů.

Díky zpětnému leasingu získáte peníze velmi rychle a bez zdlouhavého jednání a to na základě movitého majetku, který již máte a při podnikání využíváte. Může se jednat o stroje, stavební techniku, výrobní technologie, automobily nebo soubory nářadí a vybavení  –  v recenzích firmy Nova Leasing si sami můžete přečíst, na jaký různorodý majetek byl zákazníkům zpětný leasing poskytnut.

Nova Leasing od klienta odkoupí majetek za tržní cenu a ten si ho ihned pronajme zpět. Takto vygenerované peníze klient hned obdrží na účet a zbytek už probíhá jako u klasického leasingu. Na závěr jsou převedena vlastnická práva zpátky na klienta. Pokud i vy hledáte způsob, jak získat peníze pro vaše podnikání, je Nova Leasing tím pravým řešením.

Odborníci v Nova Leasing vám nabídnou rychlé a jednoduché vyřízení, obvykle stačí jen jediná schůzka a peníze můžete obdržet již za 24 hodin. Přečtěte si zkušenosti spokojených klientů v recenzích Nova Leasing a přesvědčte se sami, jak může zpětný leasing pomoci i vám.

Příspěvek byl publikován v rubrice Finanční služby. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.