Goodgame Empire – staň se středověkým vládcem

Jednou z nejpopulárnějších a nejkvalitnějších her, kterou vytvořilo herní studio Goodgame, je bezesporu online flashová strategie Goodgame Empire. Ovšem není to hra pro slabé povahy, které se hroutí kdykoli mají jít domů potmě. Onlinovka Empire je pro všechny, kdo chtějí zažít pořádnou nálož zábavy, akce, dobrodružství a hned tak se něčeho nezaleknou. Hra tě totiž mávnutím kouzelného proutku přenese do tvrdého a nelítostného prostředí středověku, kde zkrátka vítězí jen ti nejsilnější.

Na začátku hry získáváš hrad, lépe řečeno malou tvrz, která vypadá zuboženě a křehce. Stačí fouknutí větru nebo zkaženého dechu tvého nepřítele a je po tvrzi. Tvým úkolem je nelenit a začít ze svého hrádku budovat neohroženou pevnost, vytvářet nejsilnější armádu a rozšiřovat území tak, aby tvé impérium bylo jedno z největších. Nebo úplně největší a nejmocnější v celé historii onlinovky Goodgame Empire? Troufáš si na to?

Ve hře tě čekají zábavné mise s atraktivními odměnami, ale také plno zvratů a nelítostných soubojů a tvé úspěchy v nich závisí na strategii, kterou zvolíš. Protože Empire patří mezi multiplayer online hry, můžeš hodit ostych stranou a směle se pustit do setkávání s dalšími hráči a vytvářet společně neohrožené aliance. Ale počítej s tím, že někteří hráči půjdou proti tobě (hodilo by se jim získat tvé území, majetek a armádu). Připrav se proto na nemilosrdné souboje s ostatními hráči, kteří tě budou atakovat. Zvol tu nejlepší taktiku, ať ochráníš sebe i svou pevnost.

Hra je sice jednoduše ovladatelná, ale přesto můžeš v průběhu pařby nasekat plno zbytečných chyb, jejichž napravováním ztrácíš drahocenný čas. Proto je dobré omrknout základní principy hry a prozkoumat pár tipů a triků. Fígle a skvělé triky ti pomůžou ve hře postupovat rychleji a získat výhody oproti jiným, méně zkušeným (nebo nepoučeným) hráčům. Pomoci by ti měl i propracovaný návod a průvodce, kterého najdeš na portálu www.goodgame-empire-hra.cz, a který ti objasní jakékoliv otazníky a přivede tě na správnou cestu, pokud ve hře v nějakém okamžiku tápeš. A pokud máš technické trable nebo si s něčím nevíš rady, není nic snažšího než se zapojit do diskuzního fóra. Na stránkách můžeš rovnou zůstat. Hru si tady totiž můžeš zdarma zahrát. Stačí jen kliknout na „Hrát“ a zapomenout na starosti všedního dne. Osud svého impéria máš ve svých rukou. Tak do toho!

Příspěvek byl publikován v rubrice Zábava a volný čas se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.