Lupénka – příběh o uzdravení

Před několika lety se jim Petrův známý zmínil o tradiční čínské medicíně. Dosud už vyzkoušeli, kromě klasických, hodně alternativních a „zaručených“ léčebných metod, z nichž některé nemoc spíše zhoršily a tak byli docela skeptičtí k něčemu novému. Ale čím více informací o této medicíně získávali, tím silněji v nich uzrávalo rozhodnutí zkusit to a vyhledali lékaře, který se touto léčbou zabývá. Asi po měsíci léčby si Jana začala všímat, že už ji postižené místo tolik nesvědí a neloupe se. Po dalších dvou týdnech Petr zjistil, že se i jemu výrazně ulevilo.

Dnes má Jana jen malý trochu zarudlý flíček, kterého si  nikdo nevšimne. Petr má mírně zarudlá jen některá místa na těle, hladkou kůži, na některých místech po nemoci ani památky.

Pájovi je dnes už téměř 30 a má dvě děti. Nemoc u něj zatím (jak s vděčností říká: díky „sparťanské“ výchově) nepropukla, ale je na ni připraven. Nebojí se, od rodičů má dost informací, jak s ní bojovat, jak vychovávat svoje děti, aby i je tato nemoc postihla co nejméně nebo je zcela minula.

Petr dnes s vděčností vzpomíná svého známého, který mu doporučil tradiční čínskou medicínu, vzpomíná i na neznámého člověka, který ho tenkrát strhl ze zábradlí. Už podnikl několik pokusů, aby ho našel a osobně mu poděkoval, pořád doufá, že se mu to přece jen podaří. Třeba  sepsáním tohoto příběhu mu s tím pomůžu.

Zajímáte-li se o Prodlužování řas Praha, nebo shellac neváhejte kliknout a zjistit bližší informace.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zdraví a krása se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.