Webzoom.cz – komplexní magazín o tvorbě webu

V květnu 2013 byl spuštěn nový online magazín Webzoom.cz. Začínající portál se zabývá komplexní tvorbou webu. Najdete zde zajímavé články přímo z praxe, které se týkají SEO optimalizace, online marketingu, webdesignu či samotného vývoje webu.

Nutno říct, že autoři přichází na český internet s poměrně novým konceptem. Známé mnoho odborných magazínů zaměřených na určité obory, ale málo internetových projektů, které by toto téma zaštiťovaly nějak komplexně.

Mimo odborné články, jenž rozebírají webdesign, vývoj webu nebo internetový marketing, zde najdeme také klasický žurnál z českého a zahraničního internetu. Jako návštěvník tedy budete mít veškeré internetové trendy pěkně po ruce.

Na Webzoom.cz najdete zajímavé články například pro webdesignery, kteří zde mohou získat mnoho zajímavých zdrojů či zkušeností, ale i pro online marketéry nebo optimalizatóry, jenž si mohou přečíst zajímavé rady právě z jejich oborů.

Přejeme autorům hodně štěstí a spokojených návštěvníků. My jsme si Webzoom.cz do pravidelných záložek v prohlížeči již uložili.

Příspěvek byl publikován v rubrice Odborné blogy se štítky , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.