Letní dovolená v Chorvatsku? Právě nyní je nejlepší doba!

Máte dost pochmurného a studeného počasí, které je s počátkem září tradičně spojeno? Nestihli jste do nynějška zrealizovat svou vysněnou letní dovolenou? Tak to byste měli co nejdříve změnit. Například takové Chorvatsko příjemné teploty ani během dnešních dnů neopustily, a jestliže se rozhodnete pro dodatečnou koupi zájezdu, čerpat můžete zajímavé slevy. Last minute dovolená v Chorvatsku není nějak extra cenově nedostupná, pokud jste tedy nezvládli našetřit dostatečný obnos financí na Řecko, Kypr anebo jinou oblíbenou destinací, je Jaderské pobřeží ideální volbou.

Pokud míříte k jaderskému moři poprvé, těšte se na nezapomenutelné zážitky, nádherná panoramata, chutné kulinářské speciality i otevřenost místních obyvatel. Informace o Jadranu je možno čerpat na rozmanitých internetových stránkách nebo se stačí zeptat známých. Zajisté si budou letní dovolenou v této turisticky oblíbené přímořské destinaci nadmíru pochvalovat. Kromě lenošení na pláži a koupání se můžete věnovat taktéž hlubinnému potápění, pro které má Chorvatsko ideální podmínky. Vypravit se můžete taky na vysokohorské túry a prohlédnout si údolí z nejvyšší hory vrcholu Biokovo, ke kterému vede nově vybudovaná pozemní komunikace.

Jak řešit ubytování? Pokud si zařizujete zájezd prostřednictvím cestovní kanceláře, s výběrem ubytování si hlavu dělat nemusíte. Připravte se však na to, že si za takovou dovolenou trošku připlatíte. Jestliže chcete ušetřit zajímavý finanční obnos, zajistěte si vhodné ubytování vlastními silami. Zkouknout fotografie, vybranou destinaci i provést samotnou rezervaci je možno prostřednictvím velkého množství stránek, které se této problematice věnují. Takové ubytování ve stylových apartmánech Baška Voda vás může vyjít na poměrně zajímavý peníz. Ubytovat se však také můžete přímo v cílové destinaci bez předchozího rezervování. Místní nabízejí volné pokoje ve svých apartmánech nebo vilách. Jsme si jistí, že si z Jadranu odvezete celou spoustu nezapomenutelných zážitků.

Příspěvek byl publikován v rubrice Cestování se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.