Vybrané switche od TP-Linku si nyní můžete vyzkoušet zdarma

Společnost TP-Link nabízí svým zákazníkům převážně ze sektoru malých a středních podniků možnost zapůjčení vybraných SMB switchů v rámci programu Try and Buy.

Program funguje tak, že si zákazník „koupí“ switch u některého z distribučních partnerů TP-Linku, ovšem na fakturu s třicetidenní splatností. Pokud bude zákazník s produktem spokojený, v rámci oněch 30 dnů jej zaplatí. Pokud ne, může jej do konce doby splatnosti faktury vrátit bez jakýchkoliv dalších závazků.

Zájemci, kteří by si rádi vyzkoušeli, které zařízení jejich potřebám vyhovuje nejlépe, si aktuálně mohou vybrat ze tří různých modelů. Prvním z nich je TP-Link TL-SL2428, který v porovnání se svým předchůdcem (TP-Link TL-SL2428WEB) nabízí rozšíření možností u managementu WEB (a také SNMP a RMON). Dalším modelem v programu Try and Buy je TL-SG2424, který disponuje intuitivním rozhraním webové správy a podporou CLI, SNMP a RMON. Kromě toho je vybaven funkcemi Storm control a QoS.

Posledním nabízeným zařízením je TP-Link TL-SG3210, který je součástí vyšší řady gigabitových switchů JetStream a chlubí se mimo jiné ochranou proti útokům DoS, DHCP Snoopingem či funkci vázání na adresu IP. K jeho dalším specifikacím patří funkce ověřování 802.1X nebo protokol Radius.

Časově omezená akce probíhá od 1.9. do 31.12.2013. Bližší informace získají zákazníci u svého distributora zařízení TP-Link.

Příspěvek byl publikován v rubrice Komerční články, Počítače se štítky , , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.