Zajímavé dárky, se kterými určitě nešlápnete vedle

Byli jste pozváni na oslavu zasnoubení nejlepší přítelkyně? Anebo se snad pomalu, ale jistě blíží datum narozenin vaší drahé polovičky? A již jste zvažovali, jakým dárečkem oslavence obdarujete? Pokud stále bezduše bloumáte regály obchodních domů, přinášíme vám několikero dárkových tipů, se kterými stoprocentně nešlápnete vedle. Ať se už jedná o výročí seznámení nebo svatby, narození prvního dítěte, narozeniny případně Vánoce, následující dárky vám vnuknou notnou dávku inspirace.

Výběr dárku pro muže není příliš jednoduchý a slečny – jen si upřímně řekněme – občas si s těmito dárky zrovna hlavu nelámeme. Jenom zapátrejte v paměti, kolikrát jste už svému muži precizně zabalily několik párů ponožek nebo novou sadu pánského spodního prádla? Jestliže vaše drahá polovička projevila radost, s největší pravděpodobností šlo jen a pouze o milosrdnou lež, která byla dokonalým projevem gentlemanské povahy vašeho druha. Přitom koupit dárky pro muže nemusí být zas až tak složité, jak se může na první pohled zdát. Univerzálním dárečkem může být lahvinka dobrého vína nebo speciální dárkový koš, ve kterém oslavenec najde jen ty nejchutnější delikatesy z nejrůznějších světových koutů. Tyto pečlivě vybírané a sestavené dobrůtky rozmazlí jeho chuťové pohárky k naprosté dokonalosti a všechny doposud darované páry ponožek a slipů vám budou ihned odpuštěny jako mávnutím magického proutku.

Ale abychom druhému pohlaví tak úplně nekřivdili – ani výběr vhodných dárků pro naše partnerky není tak úplně snadnou záležitostí. Zvlášť v případě, pokud jde o netradiční dary, které se mohou stát upomínkou na narození dítka případně výročí seznámení. Netradičním dárečkem pro ženy může být třeba exkluzivní sada těch nejchutnějších francouzských vín případně opravdová belgická čokoláda, kterou stoprocentně nepohrne ani zarputilá dietářka. Klasickým dárečkem s nádechem dobrého vkusu je však i slušivý šperk, jehož výběr byste ale rozhodně neměli zanedbat.

Příspěvek byl publikován v rubrice eshopy se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.