Oprava osobního počítače bez čekání ?

Pokud nechcete již nikam chodit z Vaším nefunkčním počítačem a čekat nesmyslné fronty máme pro Vás řešení. Můžete si objednat on-line servis PC po Praze a okolí. Po objednání vybrané služby, Vám zavolá IT technik se kterým si domluvíte přesný termín servisu.

PC servis u vás.cz zavedl novou službu která se jmenuje lovci internetu. Jedná se o specialisty kteří řeší kompletní připojení na internet s využitím pevných ale i bezdrátových poskytovatelů. Dopředu se dělá diagnostika místa a následné vybrání nejvhodnějšího a cenově nejpříznivějšího řešení.

Zajímavá služba je pravidelný servis, kde každý počítač nebo notebook potřebuje čistit od prachu a nečistot. Po objednání je zřízena servisní karta k danému zařízení a automaticky je hlídán termín další prohlídky. Preventivním čištěním a kontrolou počítače předcházíte většině možných závad kde jsou náklady mnohonásobně vyšší než pravidelný servis.

Firma je dále partnerem řetězce se spotřebním materiálem sítě SMAT, kde je napojena na největší sklad v ČR. Skladem k dodání do 24 hodin přes 8000 položek od více jak 80 výrobců.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Počítače. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.