Cloudová webkamera od TP-Linku zvládá i noční vidění

Výrobce síťových zařízení TP-Link představil novou cloudovou webkameru NC220, která je určena pro bezdrátový přenos obrazu, a to i v noci.

Hlavním účelem novinky je ochrana majetku. Díky tomu, že je cloudová, je možné webkameru ovládat na dálku prostřednictvím internetu či mobilní aplikace. Přístroj navíc umí rozpoznat pohyb a v případě narušení prostoru v určený čas odeslat majiteli upozornění obsahující fotografie ze snímané oblasti. Další funkcí zařízení je opakovač (repeater) signálu Wi-Fi pro rozšíření dosahu místní sítě.

Kamera je určena především pro využití v domácnostech, malých kancelářích nebo zřídka a nepravidelně navštěvovaných prostorech, jako jsou například chalupy. V reálném čase streamuje obraz, který je možné po přihlášení kontrolovat na serveru tplinkcloud.com. Kromě toho je kameru NC220 možné kontrolovat pomocí speciální mobilní aplikace TP-LINK tpCamera, která je k dispozici pro platformy Android a iOS. Prostředí aplikace dokonce umožňuje kameru ovládat.

Cloudovou webkameru TP-Link NC220 je na našem trhu možné zakoupit již nyní za doporučenou maloobchodní cenu 1 599 korun včetně daně.

Příspěvek byl publikován v rubrice Počítače se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.