Vinný sklípek s ubytováním

Ne nadarmo se říká, že sklenka červeného vína denně je dobrá nejen pro lepší barvu ve tváři, ale taky blahodárně působí na naše duševní i fyzické zdraví. Pro kvalitní vína nemusíme daleko za hranice našeho státu, máme je nadosah. Moravská vína jsou pro svou lahodnou chuť známá po celém světě.

Vinný sklep Jižní Morava

Jižní Morava je proslulá vinařským uměním a nakažlivě dobrou náladou místních lidí. Většina vinařů zde může nabídnout vlastní vinný sklípek, kde se pochlubí svou sklizní a nabídne svá vína. V případě, že by vám místní vína zachutnala natolik, že byste se báli o svá řidičská oprávnění, můžete navštívit vinný sklípek s ubytováním Jižní Morava. Pohostí vás milý personál a nabídnout zde mohou jak občerstvení tak i degustaci vína a to v páru, či skupině. Pro velký zájem je domluva předem nutná! Připraveny jsou pro vás výběrové ročníky těch nejlepších vín.

Degustace vína

Prezentace vína je samozřejmostí. Profesionální someliér vám doporučí víno, které můžete v klidu a příjemné atmosféře zdejšího prostředí degustovat. V nabídce je i řízená degustace vína, při které můžete ochutnat nejrůznější druhy vín a ještě se při tom dozvědět plno zajímavých informací, které vám jistě pomůžou při budoucím výběru vína ke konkrétní příležitosti nebo pokrmu.

Vinařské sklípky

Jižní Morava není tak navštěvovaným místem jen pro slávu jejích vín, ale také pro své krásné území, které si hned po příjezdu zamilujete jako každý před vámi. Nedá se jí prostě odolat. Cesta obdělanými vinicemi uklidní každou povahu. Vinařské sklípky zakládali už naši předci před mnoha lety, z kterých pak vznikaly vinné uličky. Toto bohatství se místní snaží udržet a obohacovat, a proto leckdy není cesta vinnou uličkou vůbec lehkým úkolem. Moravská vína se dají přirovnat k mistrovským dílům známých malířů a každý vinař má ve svém víně jiné kouzlo. Na všech je co ochutnávat. Proto spojte vše v jedno a přijďte ochutnat ty nejlepší vína do jednoho z vinných sklípků a nenechte se ochudit o žádnou z nabízených služeb.

Příspěvek byl publikován v rubrice Cestování se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.