Zlatá hvězda mezi investičními weby

Internetových stránek, jejichž centrálním tématem je ekonomika, investiční, komoditní a akciové trhy, je nespočet. Internetových portálů, jejichž centrálním tématem je především investice do zlata je nově… jeden. První portál o zlatu coby komoditě, do které se v současnosti skutečně vyplatí investovat a zhodnotit tak svoje peníze, je web s tou nejpříhodnější doménou – www.zlato.cz.

Portál Zlato.cz nabízí nejen komplexní zpravodajství ze světa investic, ekonomiky, politiky, společnosti, trzích a momentálním stavu zlata na trhu, ale rovněž i informace o historii zlata, tipy a triky na investice do zlata (včetně varování před podvodnickými e-shopy, které se nerozpakují zlato „pančovat“, nebo si účtují nesmyslné přirážky) a nejlepší zhodnocení peněz.

Zpravodajství a faktické články však nejsou jediným obsahem webu. Návštěvníci webu, kteří to s nákupem zlata a uchovávání svého bohatství ve skutečné, fyzické hodnotě (což je o to důležitější, čím více se světové bohatství přesouvá do digitální „jedničko-nulkové“ sféry elektronických systémů a internetu), myslí skutečně vážně, mohou skrze portál i nakupovat.

Provozovatel webu, společnost Zlato a.s. je totiž rovněž i distributorem kvalitních, ražených zlatých cihel z produkce švýcarské společnosti PAMP, jejíž značka je absolutní zárukou nejvyšší kvality. K nakoupeným cihlám ryzího zlata samozřejmě kupující získá také certifikát společnosti PAMP.

Zlato.cz nabízí nákup zlata hned ve třech variantách – přes e-shop, standardním nákupem s přímým kontaktem s vedením společnosti, který návštěvníkům zaručuje absolutní bezpečí a anonymitu, a nakonec i speciální variantu s každoměsíčním spořením do zlata. Tváří posledního programu se stal známý tuzemský hudebník Felix Slováček.

Zajímáte-li se o chytré investování a o nákup zlata, budete na webu www.zlato.cz na dobré adrese.

Zlato.cz

Příspěvek byl publikován v rubrice Finanční služby se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.