Dětské tábory 2013

Haul pořádá dětské tábory a školy v přírodě již dvě desetiletí. S dětskými tábory má Agentura Haul velikou zkušenost. Dobře již rozumí potřebám dětí všech věkových kategorií.

Vybíráte dětský letní tábor pro Vaše dítě  a nevíte si rady v záplavě nabídek? Určitě je dobré přihlížet  na historii letního tábora a programu, který dětský tábor nabízí a nabízel. Reference a doporučení jiných rodičů jsou v tomhle oboru taky velmi důležité. Cena tábora hraje v každém případě velikou roli, ale je dobré porovnat kvalitu, která se nabízí. Porovnejte dopravu a pojištění, ubytování a taky stravování či odměny do soutěží.

Velmi důležitá je náplň dětského tábora. Program tábora – táborovka je tvořena tak, aby se děti snažili samostatně myslet a aby je motivovalo se zapojit do kolektivu ostatních dětí.

Děti by se neměli nudit  na táborech, ale určitě je dobré zvážit doplňujících andrenalínové zážitky, které se do svých programů na tábor stále více zařazují ostatní pořadatatelé dětských táborů. Bezpečnost letního dětského tábora je velmi důležitá součást organizace tábora. Je dobré vyloučit veškerá rizika a snažit se předvídat chování dětí v každé situaci.

Agentura Haul ze zkušeným pozadím vedoucích a organizátorů se staví na přední místa pořadatelů letních dětských táborů a poměrně dobře ví co za bezpečnost pro děti má zajistit. Děti se na běhy letních táborů, které trvají celé dva měsíce rádi vracejí a rádi tyto tábory doporučují ostatním dětem ve škole i mimo školu.

Každý pořadatel letního dětkého tábora by měl poskytnout  podrobné materiály před nástupem dítěte na tábor. Musí poskytnou všechny důležité informace – o zdravotnickém personálu, odjezdu a příjezdu, tábornické výbavě, informace o vedoucích, areálu apod.

Určitě má právo rodič  vedět jak se dítěti vede na táboře – jeho zdravotní a psychický stav, zdravotní péče, množství a kvalita stravy, hygiena a zážitky táborníka.

Pro více informací o letošních dětských táborech navštivte stránky www.haul.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zábava a volný čas se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.