Vydělejte si 100 korun

Tak to tu ještě nebylo! Umíte něco a chcete si vydělat 100 korun? Využijte nabídku STOmánie a prostě vydělejte.

Pokud si chcete vydělat peníze a něco umíte není nic jednodušší než svou nabídku vložit na stránky STOmánie. Může se jednat o naprosto cokoliv. Od nabídky kreslení, přes pletení pomlázky až po pohlídání pejska. Jedinou podmínkou je, že cena musí být rovných 100 korun českých.

Vše funguje naprosto jednoduše. Nejdříve se zaregistrujete přímo na stránkách STOmánie. Následně můžete vložit svou nabídku, anebo se podívat na poptávky ostatních. O zprostředkování se stará provozovatel. Ten také obdrží platbu a strhne si z ní poplatek 20%. Jakmile nasbíráte 1000 korun můžete si je nechat vyplatit. Vychází to tedy na nějakých 13 realizovaných závazků.

Ze začátku se vydělávání peněz zdá být matoucí a možná i trochu nevýhodné, ale pokud něco opravdu dobře umíte a nepotřebujete na to hodně času můžete si za hodinu vydělat i slušné peníze. Jste dobrý v češtině? Třeba by někdo potřeboval napsat sloh, anebo seminárku. Umíte rychle psát na počítači? Jsou lidé, kteří potřebuji přepsat ručně psaný text do počítače. Máte počítač propojený s videopřehrávačem? Stále je tu spousta lidí, co by rádi převedli své VHS kazety na DVD. Umíte překládat z českého jazyka do angličtiny, němčiny či francouzštiny? Tak nabídněte své překladatelské schopnosti!

Lidi je léto. Chcete brigádu a nemůžete jí sehnat? Co zkusit STOmánii? Možná zjistíte, že je to daleko jednodušší způsob než trávit celé dny v obchodě za pár korun. Takto si můžete vydělat peníze a ještě si při tom užít zábavu s kamarády, protože si určujte sami svou pracovní dobu 😉

Příspěvek byl publikován v rubrice Práce a zaměstnání se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.