TP-Link uvádí Wi-Fi přístupový bod pro využití v podnicích

Společnost TP-Link představuje Wi-Fi přístupový bod s označením EAP110, který je určen pro využití v náročných podnikových provozech.

Výrobce ve své tiskové zprávě udává příklady prostor, v nichž je novinku, jež se montuje na strop, možno využít. Patří sem například různé firemní prostory, hotely, vzdělávací instituce, nákupní centra, a podobně.

Díky provedení z materiálů LSOH splňuje TP-Link EAP110 normu UL 2043, díky čemuž je možné jej přimontovat také do podhledů. Proti krádeži je pak zařízení možné zabezpečit zámkem Kensington.

Přístupové body v rámci sítě je možné spravovat pomocí sofwaru EAP Controller. Ten je možno využít pro ovládání v podstatě neomezeného množství zařízení TP-Link EAP110 s možností centralizované konfigurace.

Kromě fyzického zabezpečení je k dispozici samozřejmě i zabezpečení „virtuální“, a to na podnikové úrovni. Jde o zabezpečení typu WPA/WPA2 včetně podpory protokolu 802.1X. Díky funkci Multi-SSID je pak možné vytvořit více sítí pro připojení různých uživatelů, další podporovanou funkcionalitou je potom filtrování MAC adres jednotlivých zařízení.

Příspěvek byl publikován v rubrice Počítače se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.