Chceš návštěvníky pro své stránky? Tak si pro ně pojď! II.

Kde jsem to před minutou skončil… Ach áno. Jak se tu začal objevovat první obsah. Popravdě nedivím se že někdo bere za psaní žrádla pro vyhledávače 40 korun, když dokáže dát 5 – 6 článků za hodinu. A to ještě nemusí dělat články na různá témata. Ale popojdeme dál.

Aby jsem měl co nabídnout vybral jsem kredity z různých reklamních systémů, které jsem posbíral díky dalším reklamním systémům a nasměřoval sem opravdový skutečný lidi. Ze začátku to byli stovky lidí za den. Žádné surfy, anebo falešná návštěvnost. Prostě skutečné zbloudilé duše schopné konverzí. Jenomže o ně očividně zájem zas tak nebyl.

Vy jste chtěli ranky. Tak jsem vám je sehnal. Původně jsem chtěl trochu vyšší, ale nechtělo se mi do toho investovat tolik času. Spokojil jsem se s takovým tím průměrnem. Aby byla nějaká ta přidaná hodnota, nejlepší článek za den dostal zdarma ještě propagaci formou na linkuj a dalších sítích. Vyfasoval jsem sice za propagaci vašich textů nějaký ten ban, ale nic co by se nedalo odmáznout anebo obelstít. Přeci jen jsem taky programátor a vím jak obejít tak jednoduché zabezpečení.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.