Chceš návštěvníky pro své stránky? Tak si pro ně pojď! V.

Takže affiláci se stali takovými pravidelnými dodavateli unikátních článků, který sem nejen dostal návštěvnost, ale zároveň zvedl i celkovou autoritu stránek. Na oplátku chtěli jen web, který něco dělá pro získání autority a zároveň vydrží alespoň rok – dva. Přesně nevím. Affiliate je ale rozhodně na delší dobu.

Když tady údajně začala řádit Panda, měl jsem trochu strach jestli do tento web neodnese. Co jsem věděl ze zahraničí tak cíle měly být úplně jiné. Tohle přece není linkfarma. Do té to tady má daleko. Velikost článků minimálně 150 slov a jen usmolených pár set stránek. To rozhodně na linkfarmu nevypadá. Když jsem se ujistil, že to stránka zvládla bez úhony, věřil jsem že by ostatní nemusely.

Co si budeme říkat. Pohnout se tento rok z sranku 30 na 40 je už celkem záhul. Seznam indexuje zahraniční weby, které mají za zadkem odkazový profil, který z českých zdrojů nedáte jen tak dohromady a Google v kontaminované české zóně zrovna page rankem neplýtvá. I když jsem měl připravené jedno eso v rukávu, jak právě s page rankem pohnout, moc se mi do toho nechtělo.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.