Chceš návštěvníky pro své stránky? Tak si pro ně pojď! VI.

Page rank 5. To je krásné číslo, které už by mohlo pěkně zviditelnit tento web. Stále se mi totiž zdálo, že lidi moc článků nepublikují. No a s větším rankem by jsem přitáhl větší pozornost.

Ono to ani není zas tak moc drahé, pokud si teda přiznáte, že váš čas nestojí nějakých par set korun na hodinu. Už jsem měl připravenou jednu doménu s page rankem 5 a další byla na cestě. Získávání takových domén je otázkou poměru ceny a času. Když si připlatíte tam je máte rychle, když chcete ušetřit tak to chvilku trvá.

No dal jsem pokec s kamarádem, co dělá také do webů jako je tento a řekl jsem mu co plánuju. Odpověděl mi, že to nemám dělat. Čím větší ranky to tady bude mít, tím víc balastu budu muset mazat. Zatím tu řeším jen duplicitní články a sem tam nějaký ten spam, ale pokud to tady fakt vyrankuju, tak budu mít problém. Prý jsem ještě nezažil co dokáží roboti. To by jsem nemazal jen víc duplicity, ale i desítky cizojazyčných článků a různých automaticky vygenerovaných pseudotextu.

No promluvil mi do duše. Prý pokud chci následovat prvotní úmysl mít použitelnou návštěvnost tak se mám na ranky už v této fázi vykašlat.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.