Chceš návštěvníky pro své stránky? Tak si pro ně pojď! X.

Tak jo chcete dostat z tohoto webu návštěvníky? Pohybuje se jich tu celkem dost. Dokonce celkem slušně kamarádím s vyhledávači. Jediný problém je, že musíš napsat dobrý článek.

Dostat tě na první stránku nemám problém. Po schválení a publikování článku se rozjede taková menší mašinérie automatických skriptů a robotů. Nějakých 60 článků je na první stránce na Google pro svůj vybraný keyword. Jak je to u seznamu nevím. To jsem nezkoušel. To není špátné na „žrádlo pro vyhledávače“ že?

Ovšem má to jeden problém. I když sem začnou chodit lidi, tak jim ten tvůj článek moc nedává smysl a pak mi tady klikají na reklamu. Dokonce někteří lidi zjistili, že se jim vyplatí pro články na prvních místech ve vyhledávačích napsat komentář se smysluplným textem a pěkně na tvém článku parazitují.

Takže chceš návštěvníky? Tak si pro ně pojď. Napiš slušný článek, který lidi pozve na tvé stránky a zbytek nech na těchto stránkách. Pokud nebudeš moc chamtivej, tak za svou pár minutovou snahu budeš měsíčně dostávat pár dobře cílených návštěvníků.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.