freeSAT: Kanály AXN a AXN Black na měsíc zdarma pro všechny

Satelitní služba freeSAT nabídne v datech 1. října až 2. listopadu všem svým zákazníkům přístup ke kanálům AXN a AXN Black zcela zdarma.

V rámci akční nabídky mohou dané kanály sledovat bezplatně také předplatitelé balíčků freeSAT light a freeSAT medium HD. Kanály AXN a AXN Black přitom mohou běžně sledovat pouze uživatelé balíčků dražších, tedy freeSAT plus HD a SuperPak.

A na co se diváci na těchto kanálech mohou těšit? Tak především 2. října začne na AXN série dvou dílů Hvězdných válek každý víkend; na AXN Black pak související kreslený seriál Star Wars: Klonové války. Což je jistě kvalitní program na dlouhé podzimní večery.

Zákazníci freeSAT se kromě rozšířeného přístupu k prémiovým televizním kanálům dočkají také rozličných soutěží na téma Hvězdných válek, v nichž budou moci hrát o hodnotné ceny. Bližší informace o programu AXN a AXN Black i o soutěžích budou k nalezení na facebookových stránkách freeSAT: pro české diváky zde, pro slovenské pak zde.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zábava a volný čas se štítky , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.