Poskytovatelé SMS půjček

Jestliže si potřebujete půjčit peníze na kratší dobu a postačí vám menší cílová částka, pak můžete využít tzv. SMS půjčky, tedy malé úvěry z nebankovního sektoru.

Tyto SMS půjčky u nás nabízí několik firem, jejichž počet se neustále zvyšuje. Přehled ověřených a solidních poskytovatelů vám proto přinášíme v tomhle článku.

Půjčka od Crediton

Nedávno začala svoje služby poskytovat nebankovní společnost Crediton. Jedná se o firmu, která má kořeny v Lotyšsku, ovšem u nás už působí úspěšně a bez problémů několik měsíců. Crediton nabízí půjčky až do výše 3 500 Kč, noví klienti díky této společnosti mohou získat ale nejvíce 3 500 Kč.

Crediton nabízí momentálně půjčky pouze převodem na účet, ale chystá také půjčky posíláné složenkou. Splatnost je do 30 dnů. Při registraci je nutné zaplatit ověřovací poplatek 1 Kč předem.

Půjčka od Ferratum

Další známou společností, která půjčuje peníze a řadí se mezi poskytovatele SMS půjček  je Ferratum, která u nás funguje jako dceřiná firma společnosti Ferratum Group z Finska. U Ferratum si můžete také půjčit až 10 000 Kč, novým klientům nabízí ale max. 3000 Kč.

Při první půjčce je převod peněz proveden poštovní poukázkou, při opakovaném půjčení vám Ferratum převede peníze na váš bankovní účet.

Příspěvek byl publikován v rubrice Finanční služby se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář u Poskytovatelé SMS půjček

  1. David napsal:

    Máte někdo nějaké reálné zkušenosti s těmito půjčkami? Pozitiva, negativa? Děkuji.

Komentáře nejsou povoleny.