Nový modem/router od TP-Linku

Společnost TP-Link představila nový modem a router v jednom s označením Archer VR600, který podporuje VDSL2 a rychlost Wi-Fi připojení až do 1,6 Gbit/s.

Připojit se k internetu můžete následovně: buďto s využitím technologie VDSL2 (se zpětnou kompatibilitou s ADSL2+, ADSL2 a ADSL) do rychlosti 100Mbit/s, dále jek dispozici EWAN pro připojení ke kabelovým či optickým modemům, třetí možností je mobilní USB modem pro 3G/4G sítě.

Koncová zařízení lze připojit bezdrátově pomocí Wi-Fi, a to do maximální přenosové rychlosti 1,6 Gbit/s ve dvou pásmech (300 Mbit/s ve frekvenčním pásmu 2,4 GHz a 1,3 Gbit/s v pásmu 5 GHz). Wi-Fi podporuje standard 802.11ac. Stabilitu a velký dosah připojení zajišťuje trojice antén podporující technologii beamformingu, tedy tvarování signálu. Pro pevné připojení jsou k dispozici čtyři gigabitové LAN porty.

Po stránce konektivity nelze nezmínit ani integrovaný konektor USB 2.0, který umožňuje připojení třeba externího datového úložiště, sdílené tiskárny nebo 3G/4G modemu. Nastavení všeho výše uvedeného je možné přes webové rozhraní nebo mobilní aplikaci Tether pro iOS a Android.

Zdroj: TZ TP-Link

Příspěvek byl publikován v rubrice Komerční články, Počítače se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.