Jazyková škola Light Point

Angličtina. Věčné téma. Kolik kolem sebe máte věčných studentů a falešných začátečníků či takzvaných mírně pokročilých?

Za svůj život jsem se už několikrát dostala do situace, kdy jsem měla ohodnotit úroveň své angličtiny či svou neúplnou schopnost použít, ať už v psaném či mluveném projevu. Pak si ale s použitím cizího jazyka přestanete být tak úplně jistí.

Pro tyto situace je tu jazyková škola Light Point. Tato instituce nabízí nejen klasické jazykové kurzy, ale také překlady a tlumočení. Tato jazyková škola v Brně nenabízí jen výuku formou skupinových hodin, ale lektoři zde jsou připraveni vyhovět veškerým individuálním představám studenta a výuku maximálně přizpůsobit požadavkům klienta. Mezi jednoznačná plus této školy patří rozhodně rozmanitost nabídky a možnost výuky jazyků na několika místech České republiky. Jednoduše to sem má každý kousek. 🙂

Mezi další z mnoha výhod patří možnost individuálních příprav na konkrétní zkoušky z cizích jazyků, či výuka jazyků v zahraničí. Čerství maturanti jistě ocení i možnost pomaturitního studia se statutem studenta a také jedinečnou příležitost koupě literatury, která jinak v Česku není k dostání!

Nemluvíme zde, samozřejmě, pouze o angličtině. Jazyková škola Light Point nabízí k výuce několik cizích jazyků, mezi kterými nechybí ani celkem netradiční turečtina, japonština či například hindština.

V jazykové škole Light Point se nikdy nenudíte. Máte zde možnost stát se členem VIP klubu, který s sebou nese řadu výhod či například zakoupit pro někoho blízkého dárkový poukaz na jazykový či zážitkový kurz.

Pokud budete někdy potřebovat, dělají překlady a tlumočení i s razítkem pro úřady, soudy a další instituce.

Všichni lektoři v této jazykové škole jsou zaručeně kvalitní a patří mezi ně i rodilí mluvčí. O kvalitu výuky se tedy rozhodně nemusíte bát.

Pokud tedy budete vybírat jazykovou školu, Light Point je naprosto jistě to pravé!

Příspěvek byl publikován v rubrice Vzdělání se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.