Už máte objednány plavky pro sezónu 2012?

Každý rok si klademe stejnou otázku: a to zda si pro novou letní sezónu 2012 koupit nové plavky či zachovat staré a risknout tak, že nám vydrží ještě alespoň rok. Každopádně pojďme se společně podívat alespoň na to, jaké plavky 2012 budou letos vévodit plážím, bazénům a jezerům nejen v ČR, ale po celém světě.

Sexy bikiny 2012

Bikiny jsou jasnou volbou letošního roku. Ve znamená námořnických proužků, teček nebo pruhů se budou nosit téměř u každé osvěžení schopné vody. V letošním roce se znovu pustíme do ještě vyzývavějších druhů plavek odhalujících ještě více z našeho těla. Někteří namítnout, že už téměř nelze ukazovat více, opak je pravdou. Vysokou poptávku budou mít také plavky zkrášlující vaši postavu, tzv. plavky push up pro krásnější, přitažlivější a plnější poprsí.

Druhým očekávaným a vzrůstajícím hitem budou monokiny s trendy zvířat. Zvířecí motivy leoparda nebo dokonce zebry budou in. Pro dekorativní účely se budou požívat flitry, korálky či přezky.

Léto se nezadržitelně blíží a včasným nákupem plavek můžete nejen ušetřit výrazně finanční prostředky, ale také se vyhnete frontám, které každoročně zavalí plavkové shopy počas letní sezóny. V takovém případě hrozí i vyprodání plavek, čehož se při předčasném nákupu nemusíte obávat. Chcete-li ušetřit i během plavkové sezóny doporučujeme navštívit sekci plavky výprodej, která slouží k informaci o nákupu ve vysokých slevách.

Příspěvek byl publikován v rubrice Oblečení a móda se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.