První půjčka bez úroků

Slyšeli jste už o možnosti toho, že si vezmete první úvěr u té které společnosti a nebudete platit žádné zbytečné úroky? Ano, není to vůbec vtip, první půjčka bez úroků je opravdu realita!

A jaké že jsou podmínky takového úvěru?

Stačí mít u sebe platný občanský průkaz, dovršit nejpozději v den žádosti o půjčku osmnácti let věku a zároveň nesmíte mít žádnou dosud nesplacenou půjčku u jiné nebankovní společnosti (v neposlední řadě je nutné mít funkční bankovní účet, ale to je v dnešní době snad i nereálné nemít), ale samozřejmě – bylo by vlastně jistého druhu šílenství vytloukat klín klínem.

Rychlá půjčka bez registru je totiž aktuálním reklamním tahákem některých tuzemských nebankovních společností, které mají mezi sebou opravdu silně konkurenční prostředí a musí přijít vždy s něčím novým a výhodnějším.

V případě této půjčky stačí vyplnit kontaktní formulář, kde jen uvedete číslo Vašeho občanského průkazu a základní osobní údaje (jméno a příjmení, rodné číslo, úplnou adresu a kontakty emailové a telefonní), stejně tak v krátkém formuláři vyberete tu nejideálnější možnou variantu půjčky, tedy kolik si chcete půjčit a jak vlastně dlouhý byste nejraději chtěli mít termín splatnosti (na výběr je obvykle 7, 14 a 21 dní, případně celý kalendářní měsíc a tak podobně).

První půjčka do 5000 bez úroků je zcela transparentní, nemusíte se bát žádných nepravostí. U první půjčky je obvykle limitem tři tisíce korun, další mají limity stanovené až o něco výše – tedy pět tisíc korun.

Pokud takovouto půjčku splatíte skutečně včas, nezaplatíte navíc obvykle žádné poplatky navíc, ty jsou přece jen tak mimochodem v rozporu s dobrými mravy, co myslíte?

Příspěvek byl publikován v rubrice Finanční služby. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.