Vytvořte si náušnice s Cutie

Sháníte dětské náušnice, ale stále máte pocit, že jste nenašli ty pravé? Líbí se vám některé modely, ale změnili byste jejich barvu či způsob zapínání? U nás to není žádný problém! Navštivte naše webové stránky a vytvořte si svůj šperk v našem konfigurátoru.

Při tvorbě šperku budete postupovat v jednotlivých krocích. V prvním z nich si z naší rozsáhlé kolekce náušnic vyvolíte model, který se bude nejvíce blížit vašim představám. Ten si následně upravíte tak, aby splňoval veškeré vaše požadavky.

U vybraného modelu můžete upravit hned několik aspektů, především barvu kovu a kamene. V naší nabídce naleznete šperky ze žlutého, bílého a růžového zlata v nejrůznějších barevných provedeních, od šperků bílých přes žluté, růžové, oranžové a červené odstíny až po náušnice zelené či modré. Jakmile budete s výběrem hotovi, zbývá už jen zvolit způsob zapínání a vaše objednávka může být odeslána ke zpracování.

Nemarněte tedy svůj čas hledáním ideálního šperku a využijte raději možnost osobně se podílet na tvorbě náušnic pro vaši holčičku.

Příspěvek byl publikován v rubrice Šperky se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.