Dovolená v Africe

Afrika, kontinent který vás nepřestane překvapovat ani po sté návštěvě. Můžete se těšit na úžasnou přírodu, rozmanité písečné pláže, safari a divoká zvířata v jejich přirozeném prostředí. Ostatně exotická dovolená v Africe za divokými zvířaty je asi hlavním lákadlem.

Vydat se můžete do nejznámějších zemí co se divoké zvěře a safari týče a to Keni a Tanzánie. První jmenovaná dovolená Keňa vás úchvátí přírodní rezervací Masai Mara a přírodním divadlem, které stojí za to. Vše navíc můžete zakončit na písečných plážích, kde jsou pro vás vystavěny luxusní přimořské resorty.

Safari Tanzánie je jak známo velice žádanou atrakcí. Migrace pakoňů, vrholky hor Kilimandžáro nebo třeba národní park Serengeti,. To vše jsou pojmy, které zkrátka musíte spatřit na vlastní oči. Safari vám nabízí spatřit desítky tisíc druhů zvířat v přirozeném prostředí a to dokonce taková zvířata jako lzy, gepardy, zebry, slony či leopardy.

Odpočinout si poté můžete zcela bezpečně na ostrovech koření cca 30 kilometrů od pobřetí umístěném ostrovu Zanzibar. Právě sem míří nejrůznější celebrity včetně jednoho z nejbohatších mužů planeta Billa Gatese. Není se co divit, dovolená na Zanzibaru totiž nabízí vše, co od pravé exotiky očekáváte.

Příspěvek byl publikován v rubrice Cestování se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.