Vytvořte si web zdarma

Představení systému inPage

Redakční systém inPage je jednoduchý nástroj pro všechny, kdo chtějí vytvořit profesionální a kvalitní webovou prezentaci bez nutnosti se učit programování. Nabízí několik volitelných šablon a vzhledů, ze kterých si vybere opravdu každý.

inPage nabízí kvalitou zákaznickou podporu a kvalitní hostingové služby. Můžete si plnohodnotný redakční systém (CMS) i zdarma vyzkoušet díky naší DEMO verzi.
Vyzkoušet webové stránky ZDARMA.

inPage - webové stránky snadno

První stránky rovnou s e-shopem?

Po prvním přihlášení do administrace stránek na vás čeká průvodce, Který pomůže i s naplněním a nastavením e-shopu. Pokud o e-shopu neuvažujete, můžete jej kompletně přeskočit a věnovat se rovnou obsahu webu. Nový web můžete mít opravdu sestavený za pár minut.

Obsah je důležitý, co grafika?

V současné době nabízí systém inPage desítek kombinací vzhledu. Můžete si tak vaše stránky opravdu libovolně přizpůsobit vašemu vkusu pomocí úpravy CSS stylů, případně lze využít balíčky vytvoření stránek.

Formuláře dle přání a požadavků

Zajímavou a docela opomíjenou vlastností je možnost vytvořit si vlastní formulář přímo v administraci stránek inPage. Můžete si přidávat libovolné položky od těch běžných, jako jsou textová pole a roletková menu, tak ty pokročilejší, jako například možnost vložit přílohu nebo plánovací kalendář. Pokud by vám nestačila pole nadefinovaná v administraci, můžete si samozřejmě vytvořit formulář kompletně znovu.

Více jazyků není problém

Potřebujete mít web v němčině, ale administraci například ve slovenštině? S inPage žádný problém. Podporujeme více než 5 světových a středoevropských jazyků a další se postupně zavádějí. Nyní je například chystána kompletní administrace i web v ruském jazyce.

Napojení na Google a srovnávače zboží

Samozřejmou a důležitou funkcí je možnost napojit vaše webové stránky na Google Analytics a Webmaster Tools. Vše se dělá pohodlně z administrace. Stačí si pouze vygenerovat příslušný kód a vložit jej do administrace stránek.
Díky srovnávačům zboží (Heureka, Zboží.cz a Google nákupy) bude vámi nabízené zboží lépe dohledatelné na internetu a získáte tak snáze nové zákazníky. Napojení na tyto služby je opět jednoduché a provádí se také přímo v administraci stránek.

inPage funguje i na mobilech

Čerstvou novinkou je podpora mobilních zařízení. V administraci si můžete vybrat, zda na mobilech budete používat speciální mobilní verzi šablony, nebo dáte přednost klasickému vzhledu. Výhodou mobilní šablony je větší přehlednost stránek (větší písma) a menší datová zátěž (nenačítá se všechna grafika). Můžete také pohodlněji objednat zboží z e-shopu nebo snáze vyplňovat formuláře na webu.

Bližší informace o webových stránkách se dozvíte na www.inPage.cz – vaše webové stránky snadno.
inPage logo - vaše webové stránky snadno

Neváhejte nás kontaktovat v případě jakýchkoli dotazů.
ZONER software, a.s., admin(zav)zoner.cz, 603 196 637

Příspěvek byl publikován v rubrice Počítače. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.