E-liquidy Equites – velká chuť, malá cena

Přiznejme si to jednou provždy, kouření běžných cigaret ničí vaše zdraví a navíc ruinuje peněženku! Hledáte-li řešení, sáhněte po elektronických cigaretách a e-liquidech značky Equites, které vás ohromí nejen svou kvalitou, ale také skvělou cenou.

Věděli jste, že jedno balení desetimililitrového liquidu Equites odpovídá pěti až sedmi krabičkám běžných cigaret, ale stojí méně než jedna? Průměrnému kuřákovi vydrží jediná náplň až týden. Vydrží vám takhle dlouho jedna krabička?
S náplněmi do elektronické cigarety české značky Equites si navíc můžete vybírat z široké škály nejrůznějších příchutí i obsahu nikotinu. Dáváte-li přednost klasice, sáhněte po tabákových liquidech Equites. Jestli chcete vyzkoušet svěží příchutě, experimentujte s třešní, jahodou, kokosem, mátou či vanilkou. Na výběr máte až z pěti variant intenzity nikotinu, od velmi tvrdých s 36 mg nikotinu, až po lehké s 11 mg nikotinu, či dokonce zcela beznikotinové. Odvykat nepříjemnému zlozvyku tak můžete postupně a navíc velmi chutně. Šetřete své zdraví i peněženku a vyzkoušejte e-liquidy Equites, které vás rozhodně nezklamou!

Objednávejte v našem E-SHOPU

Příspěvek byl publikován v rubrice Zdraví a krása. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.