Ecko

Myslíte si, že Váš styl života vystihuje právě hip hop? Máte pocit, že v některých textech písní, jako by se zpíval zrovna Váš příběh? Z hip hopu se stal Váš život a podle toho se i oblékáte.

Každý kdo žije hip hopovou muzikou zná značku Ecko se znakem nosorožce. Marc Ecko je světoznámí výrobce značkového oblečení a doplňků. Marc Ecko oslovil především mladou generaci. Zakladatel značky začínal vlastní tvorbou grafity, kterou přenášel na trička a pak s nimi obcházel obchody s hip hopovým oblečením. Jeho oblečení se rychle stalo oblíbeným a Marc zakládá firmu. Dnes ho po světě obdivuje spousta mladých kreativních lidí.

Jedinečné kolekce co Vám dodají šmrnc a sebevědomí Vám nabízí Ecko shop. Ecko shop je internetoví obchod s tím nejlepším značkovým oblečením. Oblečení, od světové značky Ecko, si můžete vzít, kam Vás jen napadne, a všude budete vypadat skvěle. Dámské oblečení je v kolekci Ecko Red a pánské najdeme pod názven značky ECKO UNLTD. Ecko móda není jen oblečení, ale i spousta zajímavých doplňků. Kreativní, originální, jedinečné oblečení, které Vám nabízí tento hip hop shop, vyjádří Váš nevázaný postoj k životu. Hip hop je životní styl a je ho potřeba žít. Tato fenomenální hudba, které podlehla obrovská část populace a především mladých lidí, vypovídá o životních příbězích, nebo pocitech. Tak si najděte hip hop shop a oblékněte se do toho, co cítíte.

Příspěvek byl publikován v rubrice Oblečení a móda. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.