Webové stránky za 990 Kč

Potřebujete rychle a levně web? Na internetu najde mnoho firem a služeb které se zabývají tvorbou webových stránek. Nabídka je opravdu velká a stejně tak je velké cenové rozpětí za které lze web pořídit.

Pokud máte omezený rozpočet budete hledat co nejnižší cenu. Web si můžete dokonce založit i zdarma, ale tuto variantu nelze hned z několika důvodů doporučit.

  1. V doméně (adresa vašeho webu) bude uveden i provozovatel služby.
  2. Na webu se bude zobrazovat reklama na jiné stránky.
  3. Pokud provozovatel skončí o web přijdete a budete jej tvořit znovu.

Přitom k zakládání webu zdarma dnes již není důvod. Cena za webové stránky které budou opravdu vaše a které budete mít na vlastní doméně je už natolik nízká, že podstupovat výše uvedená rizika se nevyplatí. Web s vlastní doménou můžete mít již za pouhých 990 Kč na rok.

I za tuto cenu se dají udělat plnohodnotné webové stránky i s redakčním systémem. V ceně je navíc již i doména a webhosting.

Co všechno za cenu 990 Kč dostanete:

  • doménu
  • webhosting
  • redakční systém
  • vlastní web

To je vše co potřebujete. Služba Mklik.cz toto vše nabízí v jednom balíčku. Další informace o této službě jsou na adrese www.mklik.cz/o-sluzbe kde se dozvíte další podrobnosti. Výhodou této služby je, že se nemusíte o nic starat. Uděláte objednávku, přijde vám faktura kterou zaplatíte a do 2 dnů budete mít web hotový. Nemusíte řešit ani registraci domény ani webhosting. O to vše je postaráno.

Součástí každého webu je i redakční systém. Ten vám umožňuje vlastní správu webu. Sami si tak kdykoliv můžete na webu dělat změny. Nemusíte k tomu umět programovat webové stránky. Vše probíhá v okně které je velmi podobné psaní v textovém editoru Word. Díky redakčnímu sytému si na web zvládnete vložit i fotografie. Tím že si tyto úpravy uděláte ve vlastní režii nemusíte nikoho za tyto úpravy platit.

Příspěvek byl publikován v rubrice Reklama a Marketing. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.