Do jarních ulic letos poprvé vyběhli běžci

Dne 28. 3. 2015 se konal Sportisimo ½ Maraton Praha, kde více než 13 000 běžců zahájilo další běžeckou sezónu. Mohli si tak užít 21km dlouhou trať a zároveň otestovat svou formu v historickém centru metropole.  Polomaratonci vybíhali na náměstí Jana Palacha. Start za tónu Smetanovy Vltavy, několik tisíc povzbuzujících diváků a doprovodné programy na každém kilometru dodávali závodu elektrizující atmosféru.

Sesterskou společností AV MEDIA, a.s. je společnost YVENTECH, s.r.o., která na závod poskytla mobilní LED technologie.  LED obrazovky rozmístěné na různých úsecích trati zajišťovaly účastníkům přímý přenos ze závodu. Fanoušci také mohli přes mobilní aplikaci ve svých chytrých telefonech nahrát běžcům videovzkaz nebo jen krátkou zprávu, která se jim díky propojení s jejich číslem přehrála na velkoplošné obrazovce.

YVENTECH využil LED obrazovky i pro reklamu partnerů maratonu a převlékl je například do barev  O2.

LED obrazovky od společnosti YVENTECH, s.r.o. potkáte i na dalších maratonech, např.: Volkswagen Marathon Praha, Birell Grand Prix Praha 2015 nebo na 1/2Maraton v Karlových Varech, Českých Budějovicích a v Olomouci.

YVENTECH připravuje letní kampaň s názvem „ Dejte o sobě vědět na letních akcích 2015“.  Tato kampaň je vhodná pro klienty, kteří řeší marketing na letní akce. Stačí si od nás pronajmout LED venkovní projekční vozík na festivaly, sportovní akce, letní akce a další společenské akce. Přes chytré telefony a s použitím námi poskytovaného řešení můžete zapojit účastníky do dění hravou a interaktivní formou. Účastníci mohou posílat na naše LED obrazovky personalizované vzkazy, sdílet fotky a videa apod., provázat toto se sociálními sítěmi.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zábava a volný čas se štítky , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.