Facebook je zrcadlem pekla

Začátky facebooku se datují do roku 2004, kdy mladý student Harvardské univerzity Mark Zuckerberg zoufale toužil najít si kamarády. Jeho mysl byla natolik posedlá samotou a touhou už nebýt forever alone, až si k ní našla cestu Cydaea.

Cydaea paní chtíče, která slouží Azmodanovi pánu hříchu – jedním ze čtyř nižších zel. Proměnila jeho chtíč a touhu být oblíbeny ve vůli něco s tím udělat. Následně byla vybudována jednoduchá komunitní síť, která sloužila k propojení sociálních vazeb. Mark byl svým úspěchem poblouzněn a příval nové moci jej nutil stále více naslouchat hlasům z temných hlubin pekel.

Jeho síť do sebe zaplétala stále více a více temných vláken vlivu paní chtíče. Čím více lidí slabší vůle se do ní zaplétalo tím její moc sílila. To už samozřejmě neuniklo pozornosti jejího pána Azmodana. Ten brzo pochopil co má v rukou. Facebook je místo, kam mohou lidé nečisté mysli snadno dosáhnout na nevinné bezbranné ovečky. Každým dnem byli nevinní vystavováni vlivu všech smrtelných hříchů. Postupem času se pavučina rozrůstala do obludných rozměrů. To už nemohlo uniknout pozornosti trojici prvotního zla. Vždyť s Facebookem se dá ovlivnit veřejné mínění, zorganizovat povstání či vytvořit armáda. Přesně to co triáda potřebuje.

Kdo se postaví na stranu lidstva a zachrání jej před jeho vlastní posedlostí? Zasáhne Rada Angirisu?

Rozhodněte sami sdílením, like a komentováním!

Příspěvek byl publikován v rubrice Zábava se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.