Farmářské bedýnky až do domu

Trend tzv. farmářských bedýnek u nás funguje už úspěšně několik let. Lidé díky tomuto systému získávají pravidelně čerstvou zeleninu od farmářů a pěstitelů z jejich okolí, kteří prodávají přebytky ze svých farem.

Ne každý však má vlastního farmáře, který jim může zeleninu dodávat a tak nezbývalo nic jiného, než se spolehát na zeleninu z obchodů.

Dnes už však mohou využít farmářské bedýnky všichni a to díky nové službě BedynkyDoDomu.cz. Jejich farmářské bedýnky jsou určeny komukoliv z ČR, který má zájem o kvalitní zeleninu – doručují totiž kamkoliv po naší republice.

Každých 14 dní můžete díky této službě obdržet svoji bedýnku s mixem zdravé zeleniny, která se v české kuchyni využívá nejčastěji. Podle ročního období se do bedýnek přidávají i nějaké méně obvyklé druhy anebo ovoce.

Odběr zeleniny funguje tak, že si na webu Bedynkydodomu.cz objednáte svoji první bedýnku a tím se automaticky přihlásíte k pravidelnému odběru bedýnky stejné velikosti.
Ve svém zákaznickém účtu si lze samozřejmě pravidelný odběr změnit, takže si můžete pořídit bedýnku jen jednorázově.

V nabídce jsou farmářské bedýnky tří velikostí, čím větší tím dražší, ovšem také s více zeleninou a ve větším množství.

Pokud patříte mezi ty, kterým není jejich jídelníček lhostejný, pak jsou tyto farmářské bedýnky snadným způsobem, jak získávat zdravé potraviny a přitom podporovat české zemědělce.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zdraví a krása. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.