Náhlá finanční tíseň a jak ji řešit

Ekonomická situace v našem státě není stále růžová a mnoho lidí každý měsíc řeší jak vyjdou do výplaty. Přitom jde jen o pár stovek nebo tisíc korun. Nejrychlejší způsob jak to vyřešit je vzít si malou půjčku do výplaty. Pokud vám nepůjčí nikdo z rodiny nebo vašeho okolí nemáte jinou možnost než vyhledat nějakého poskytovatele půjček.

Hledejte stabilní firmy u kterých si půjčku vezmete. Nejlepší je dát vyhledat vybranou firmu ve vyhledávači a podívat se na jejich reference. Neberte si peníze u firem které uvádějí neúplné kontaktní údaje, například jen telefonní číslo. Také se nedoporučují firmy které se propagují tím, že polepí svou nabídkou celé město. Dobře si také pročtěte podmínky a smlouvu. Pokud vám to není umožněno je to jasný signál komu s vyhnout obloukem a raději hledat někoho jiného.

Dlouhodobě prověřenou firmou v oblasti krátkodobých která poskytuje své služby nejen u nás je Ferratum. Pokud potřebujete jen malou částku například do doby než vám přijde výplata je Ferratum jednou z firem u které vám nehrozí žádné nečekané změny nebo skryté poplatky. Hned během podávání žádosti se dozvíte kolik budete platit respektive vracet zpět. Příklad: chcete si půjčit 3000 Kč – vracet budete 3540 Kč a nic víc navíc. Celá půjčka je tedy naprosto transparentní.

Velkou předností Ferratum je rychlost vyřízení žádosti a odeslání peněz. Jak to celé probíhá? Vyplníte žádost a odešlete ji – v průměru do 10 minut obdržíte sms o výsledku žádosti (pokud to uděláte v během pracovní dne) – pokud žádáte poprvé zavolá vám operátor a vše ověří a vysvětlí další postup – dojde k odeslání peněz. Pokud s půjčujete opakovaně je vše ještě rychlejší a prakticky okamžitě dojde k odeslání peněz.

Jaké jsou podmínky a možnosti? Minimální věk je 20 let, nebudete potřebovat doklad o příjmu, svou žádost můžete podat i sms zprávou, splatnost je od 7 do 45 dnů, splátku lze v případě potíží odložit, žádné poplatky za vyřízení, peníze dostanete ve stejný den nebo následující (platí pro bankovní převod).

Příspěvek byl publikován v rubrice Finanční služby. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář u Náhlá finanční tíseň a jak ji řešit

  1. Renda napsal:

    Máte někdo jejich půjčku? Jakou s nima máte zkušenost nebo je lepší si půjčit někde jinde?

Komentáře nejsou povoleny.