Samolepky na zeď

Pokud uvažujete o tom, že by jste si oživili design svého bytu moderními prvky měli by jste pouvažovat nad samolepkami na zeď.

Jedná se o moderní formu dekorace, která se hodí do většiny bytů či domů. Nejsou to takové ty malé nálepky, které znáte z dětských časopisů, ale o samolepky, které svými rozměry spíše připomínají velkoplošné reklamy, které se používají na dodávky firem. Například velice oblíbený ležící tygr měří 100 x 40 cm.

Většina samolepek je dílem mladých umělců, architektů či bytových designerů, kteří se rozhodli přinést nové prvky a život do všedního života. Můžete si vybírat mezi obrovskými samolepkami s tématikou přírody, zvířat, sportu anebo vsadit na abstraktní obrázky, které se hodí hlavně do moderních bytů.

Samolepky na zeď se velice hodí i do barů, klubů anebo je můžete použít i na oživení designu vašich firemních prostorů. Hodí se zvláště do místnosti, kde není moct místa na další dekorativní doplňky. Moderní dvourozměrný design hravě promění konferenční místnost na výjimečné místo na které potenciální klienti jen tak nezapomenou.

Speciální kolekce pro děti je zase určena pro dětské pokojíčky. Zde můžete sáhnout po klasických motivech, anebo kolekcích samolepek, které rozmístíte podle svého vlastního uvážení. Například sada šesti králíčků může posloužit jako jedna dekorace, anebo je můžete rozmístit po celém pokoji.

Většina samolepek na zeď je hned v několika barevných provedeních. Z výjimkou abstraktních samolepek na zeď je na výběr zhruba dvacet barevných odstínů.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice eshopy. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.