Co dělají vaši rodiče když spíte?

Možná vám rodiče zakazují hraní počítačových her a argumentují tím, že kdo hraje hry nemá čas se věnovat jiným aktivitám. Ale přemýšleli jste někdy nad tím, co dělají vaši rodiče, když spíte? Povíme si o tom v tomto článku.

Logické hry – nejoblíbenější zábava vašich maminek

Přestože vám vaše maminka říká, že hraní her není rozhodně zábava pro holky a že byste se raději měli učit, možná byste někdy měli zůstat vzhůru o trochu déle. Zjistili byste, že vaše maminka pravděpodobně patří mezi 70% žen, které rády hrají logické hry. Jenom o tom možná nevíte. Takže až vám příště bude maminka zakazovat hraní her, poslechněte jí, ale zkuste se zeptat zda si občas také nějakou nezahraje. Třeba si nakonec spolu zahrajete nějakou pěknou hru a budete spokojeny obě.

Akční hry – nejoblíbenější zábava vašich tatínků

Jak jsme se dovzěděli výše, maminky nejraději hrají logické hry, a to i přes to, že jejich hraní svým dětem zakazují. Naopak tatínkové mají v oblibě trochu akčnější zábavu, a tak namísto logických her dávají přednost spíše akčním nebo bojovým hrám. Takových her je na internetu samozřejmě celá řada, a tak není divu, že se tatínkové baví jejich hraním. Mezi nejoblíbenější akční hry patří zejména hry se zombíky, následované bojovými hrami, jako například Hobo a různými střílečkami. Zajímavým faktem je také to, že zatímco maminky své logické hry hrají zejména večer, když v domě všichni spí, tatínkové klidně hrají v pracovní době a dost často také brzy ráno, před odchodem do práce.

Co z toho plyne?

Pokud vám rodiče zakazují hraní počítačových her nezoufejte. Většina z nich totiž hraje hry také. Stačí tedy jenom vyčkat na vhodnou chvíli a trochu si s nimi o hraní her popovídat. Nakonec vám hraní povolí a třeba si budete nějaké akční či logické hry moci zahrát s nimi. Hlavně jim však neříkejte, že hry které hrají jsou zastaralé a nemoderní. Není to totiž tak docela pravda.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zábava a volný čas se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.